13
TOU
17.00
P-9/10, P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE

PJK - Ylöjärven Ilves Punainen  

Soppeenharju TN A2

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

22
KES
19:25
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
PJKLeKi-futis/sininen
Harjuniitty TN A
22
KES
19:00
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
NoPS PJK
Harjuniitty TN A
22
KES
18:20
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
Ilves/14 keltainen APJK
Harjuniitty TN A
22
KES
17:30
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
PJKYlöjärven Ilves
Harjuniitty TN A
17
KES
19:25
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
IPa/mustaPJK
Ahvenisjärvi 1 TN B
17
KES
19:00
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
PJKTampereen Icehearts
Ahvenisjärvi 1 TN B
17
KES
18:20
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
Tampere United sininenPJK
Ahvenisjärvi 1 TN A
17
KES
17:55
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
PJKLoiske
Ahvenisjärvi 1 TN A
16
KES
18:55
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
PJKTP-49 Punainen
Lastumäki TN B1
16
KES
18:30
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
Tampere UnitedPJK
Lastumäki TN B1
16
KES
18:05
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
PJKTPV Punainen
Lastumäki TN B1
16
KES
17:15
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
UrPS/2013PJK
Lastumäki TN B2
6
KES
18:30
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
LeKi-futis/sininenPJK
Sääksjärvi TN A2
6
KES
17:50
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
PJKHJS/Valkosininen
Sääksjärvi TN A1
6
KES
17:15
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
PJKTP-49
Sääksjärvi TN A1
31
TOU
19:05
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
Tampere United sininenPJK
Keskuskenttä 3 N B
31
TOU
18:40
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
PJKPYRY Musta
Keskuskenttä 3 N A
31
TOU
18:05
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
FC Haka-j/PunainenPJK
Keskuskenttä 3 N B
31
TOU
17:40
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
PJKFC Kangasala/Punainen
Keskuskenttä 3 N B
30
TOU
19:25
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
Apassit/punainenPJK
Urheilukenttä TN A2
30
TOU
19:00
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
Ilves/T13PJK
Urheilukenttä TN A2
30
TOU
18:20
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
PJKLoiske/Musta
Urheilukenttä TN A1
30
TOU
17:55
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
PJKTKT
Urheilukenttä TN A2
24
TOU
19:25
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
PJKIlves/14 keltainen A
Ahvenisjärvi 1 TN A1
24
TOU
19:00
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
TP-49 ValkoinenPJK
Ahvenisjärvi 1 TN A1
24
TOU
18:20
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
PJKLoiske
Ahvenisjärvi 1 TN A1
24
TOU
17:30
P9 Taso 1 SININEN JOUKKUE , P-9/10
HJS/SinivalkoinenPJK
Ahvenisjärvi 1 TN A2
21
TOU
16:25
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
PJKFC Haka-j/Punainen
Keskuskenttä TN B
21
TOU
16:00
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
PJKLeKi-futis/ViiPV YJ3
Keskuskenttä TN A
21
TOU
14:55
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
TP-49 ValkoinenPJK
Keskuskenttä TN A
21
TOU
14:30
P10 Taso 3 2012 SYNTYNEET , P-9/10
LoiskePJK
Keskuskenttä TN B
20
TOU
19:25
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
TKTPJK
Suorama TN A1
20
TOU
18:20
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
PJKYlöjärven Ilves Valkoinen
Suorama TN A2
20
TOU
17:55
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
Ilves/13 vihreä BPJK
Suorama TN A2
20
TOU
17:30
P9 Taso 2 MUSTA JOUKKUE , P-9/10
PJKFC Kangasala/punainen
Suorama TN A2
Ottelulista