5
ELO
19.25
P-8, PJK P8 SININEN

PJK SININEN - Ilves 14 keltainen C  

Haikka

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

7
SYY
19:25
PJK P8 VALKOINEN , P-8
PJK valkoinenNoPS Keltainen
Kyröskoski urheilukenttä TN A1, Koskilinnankuja 1
7
SYY
19:00
PJK P8 VALKOINEN , P-8
ApassitPJK valkoinen
Kyröskoski urheilukenttä TN A1, Koskilinnankuja 1
7
SYY
18:20
PJK P8 VALKOINEN , P-8
Ilves/14 vihreä CPJK valkoinen
Kyröskoski urheilukenttä TN A1, Koskilinnankuja 1
7
SYY
17:30
PJK P8 VALKOINEN , P-8
PJK valkoinenTampere United
Kyröskoski urheilukenttä TN A1, Koskilinnankuja 1
1
SYY
18:00
TPV-sarja , P-8
PJKTPV Piske 2014
Pirkkahalli kenttä 3
31
ELO
19:00
PJK P8 SININEN , P-8
PJK sininenJanPa
Viiala, pallokenttä TN A1, Turuntie 4 Akaa
31
ELO
18:20
PJK P8 SININEN , P-8
PJK sininenIlves/14 vihreä B
Viiala, pallokenttä TN A2, Turuntie 4 Akaa
31
ELO
17:55
PJK P8 SININEN , P-8
HJS valkoinenPJK sininen
Viiala, pallokenttä TN A1, Turuntie 4 Akaa
31
ELO
17:30
PJK P8 SININEN , P-8
ViiPVPJK sininen
Viiala, pallokenttä TN A1, Turuntie 4 Akaa
24
ELO
19:00
PJK P8 VALKOINEN , P-8
FC Vapsi valkoinenPJK valkoinen
Sastamalan keskuskenttä N A2, Vammala, Ratakatu 38
24
ELO
18:30
PJK P8 VALKOINEN , P-8
Tampere UnitedPJK valkoinen
Sastamalan keskuskenttä N A2, Vammala, Ratakatu 38
24
ELO
18:00
PJK P8 VALKOINEN , P-8
PJK valkoinenIlves/14 vihreä C
Sastamalan keskuskenttä N A, Vammala, Ratakatu 38
24
ELO
17:30
PJK P8 VALKOINEN , P-8
PJK valkoinenValo
Sastamalan keskuskenttä N A2, Vammala, Ratakatu 38
22
ELO
18:30
TPV-sarja , P-8
Teiskon UrheilijatPJK
Kämmenniemen koulun kenttä, Ullakonvainio 6
19
ELO
19:25
PJK P8 SININEN , P-8
Leki sininenPJK SININEN
Ahvenisjärvi 2 TN A2, Hervanta
19
ELO
19:00
PJK P8 SININEN , P-8
PJK SININENIlves 14 keltainen C
Ahvenisjärvi 2 TN A2, Hervanta
19
ELO
18:20
PJK P8 SININEN , P-8
HJS valkosininenPJK SININEN
Ahvenisjärvi 2 TN A1, Hervanta
19
ELO
17:55
PJK P8 SININEN , P-8
PJK SININENNoPS
Ahvenisjärvi 2 TN A1, Hervanta
18
ELO
18:00
TPV-sarja , P-8
PJKTPV-Hervanta
Pirkkahalli kenttä 3
12
ELO
19:25
PJK P8 VALKOINEN , P-8
PJK VALKOINENLeki-futis
Haikka
12
ELO
19:00
PJK P8 VALKOINEN , P-8
PJK VALKOINENApassit
Haikka
12
ELO
17:55
PJK P8 VALKOINEN , P-8
ValoPJK VALKOINEN
Haikka
12
ELO
17:30
PJK P8 VALKOINEN , P-8
FC KangasalaPJK VALKOINEN
Haikka
11
ELO
19:00
TPV-sarja , P-8
TPV RuutanaPJK
Pirkkahalli
5
ELO
19:25
PJK P8 SININEN , P-8
PJK SININENIlves 14 keltainen C
Haikka
5
ELO
19:00
PJK P8 SININEN , P-8
PJK SININENFC Haka j./valkoinen
Haikka
5
ELO
17:55
PJK P8 SININEN , P-8
Ylöjärven IlvesPJK SININEN
Haikka
5
ELO
17:30
PJK P8 SININEN , P-8
ViiPVPJK SININEN
Haikka
Ottelulista